Strona główna Stowarzyszenie Z życia Alwerni POŚWIĘCENIE CENTRUM POMOCY RODZINIE im.bł. JANA PAWŁA II
POŚWIĘCENIE CENTRUM POMOCY RODZINIE im.bł. JANA PAWŁA II Drukuj Email
Stowarzyszenie - Z życia Alwerni
Wtorek, 25. Grudzień 2012 09:43
Już trzy lata działa w murach budynku przy ul.Dworcowej 87 Centrum Pomocy Rodzinie im.bł.Jana Pawła II. Początki tego dzieła były bardzo skromne, bo od miasta stowarzyszenie otrzymało mały pokoik z salą do spotkań.


Z czasem, gdy ilość specjalistów/psychologów i terapeutów/ zaczęła się powiększać, również od władz miejskich udało nam się otrzymać kolejne pokoje,by stworzyć gabinety do przyjmowania pacjentów.

Dziś po trzech latach w Centrum działają dwie poradnie: terapii uzależnień i współuzależnienia oraz pomocy psychologicznej oraz 5 psychologów i 5 terapeutów, a także 2 prawników. Wszyscy oni pracują w wolontariacie darując swój cenny czas dla oczekujących pomocy.

Chcemy to piękne dzieło poświęcić Bogu na służbę bliźniemu w niedzielę 30 grudnia 2012 roku o godz. 15.00 przy ul.Dworcowej 87.Jest to Uroczystość Świętej Rodziny. Uroczystego poświęcenia dokona prowincjał Warszawskiej Prowincji Braci Mniejszych Kapucynów o.Andrzej Kiejza. Zapraszamy wszystkich,którzy czytają tę informację do udziału w tej pięknej uroczystości.


O.Grzegorz Góralski,OFMCap.


P.S.- zapraszam na naszą stronę www.alwernia.bydgoszcz.pl

oraz na facebook.pl wyszukując nazwę : Stowarzyszenie Alwernia