Spotkanie opłatkowe stowarzyszenia Drukuj Email
Wiadomości - Aktualności
Wpisał Bartek   
Wtorek, 20. Grudzień 2016 16:43

Kończy się powoli rok kalendarzowy ,dlatego w progach Klubu Alternatywa odbyło się SPOTKANIE OPŁATKOWE dla członków, wolontariuszów, darczyńców, sympatyków i korzystających z pomocy. Życzenia z okazji Bożego Narodzenia złożył zebranym na spotkaniu prezes o.Grzegorz Góralski. Atmosferę świąteczną umiliło nam wspólne śpiewanie kolęd i suto zastawiony świąteczny stół.

 

 
Dziecięce kolędowanie Drukuj Email
Wiadomości - Aktualności
Wpisał Bartek   
Wtorek, 20. Grudzień 2016 16:39

Działania Stowarzyszenia ALWERNIA i jego dzieł ,m.in. Klubu ALTERNATYWA to objęcie troską dzieci z rodzin będących pod naszą opieką. Zaiste pięknie wypadło spotkanie kolędowe , na którym dzieci pod kierunkiem wolontariuszów zrobiły ręcznie kartki świąteczne dla swoich bliskich. Spotkaniu towarzyszył śpiew kolęd pod batutą naszej wolontariuszki Kasi. Dużo radości sprawiły dzieciom paczki przekazane przez Darczyńców, którym dziękujemy za dobre i wrażliwe serce. Wszystkim Wolontariuszom wielkie Bóg zapłać za czas poświęcony naszym małym "pociechom"!

 

 

 
Andrzejki w Klubie Alternatywa Drukuj Email
Wiadomości - Aktualności
Wpisał Bartek   
Wtorek, 20. Grudzień 2016 16:36

Nasz Klub ALTERNATYWA również w tym roku gościł na ANDRZEJKACH grono uczestników chcących na trzeźwo spędzić czas na zabawie i budowaniu wzajemnych relacji. Wspólny stół i tańce pozostawiły niezapomniane wrażenia u uczestników zabawy andrzejkowej.

 

 
XXII Dni Trzeźwości w Laskowicach Pomorskich Drukuj Email
Wiadomości - Aktualności
Wpisał Bartek   
Wtorek, 20. Grudzień 2016 16:31

W dniach 11 - 13 listopada 2016 roku, o.Grzegorz Góralski przeprowadził zajęcia dla trzeźwych alkoholików w ramach XXII Dni Trzeźwości w Laskowicach Pomorskich pod hasłem : "TRZEŹWIEJMY RAZEM". W tym roku tematyka poruszana w trakcie zajęć dotyczyła małżeństwa i rodziny. Na pewno na drodze trzeźwego życia temat potrzebny i pomocny.

 

 

 
Warsztaty dla ofiar przemocy Drukuj Email
Wiadomości - Aktualności
Wpisał Bartek   
Wtorek, 15. Listopad 2016 21:44
 
<< Początek < Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Dalej > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL