Strona główna Wiadomości
Aktualności
Walentynki Drukuj Email
Wiadomości - Aktualności
Wpisał Bartek   
Poniedziałek, 15. Luty 2016 17:04

W dzień św. Walentego, patrona zakochanych, grupa Pań wraz z o.Grzegorzem udała się do Chełmna na przepiękną wycieczkę. Pogoda sprzyjała od samego początku. Liczne atrakcje przygotowane przez włodarzy miasta przyczyniły się do niezapomnianych wrażeń. Zachęcamy do obejrzenia galerii.

Więcej…
 
Uaktualniony plan pracy poradni Drukuj Email
Wiadomości - Aktualności
Wpisał Bartek   
Piątek, 12. Luty 2016 21:00

Na naszej witrynie internetowej zamieszczamy uaktualniony Plan Pracy Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II. Zachęcam do zapoznania się. Serdecznie witamy w naszym Centrum nowego Wolontariusza P. Marcina Reisa, terapeutę zajmującego się depresją i lękiem. Jednocześnie dziękuję pozostałym Wolontariuszom z naszego Centrum za trud bezinteresownej pracy w "pomaganiu" potrzebującym.

o.Grzegorz Góralski, prezes

 
Ostatki w naszym klubie Drukuj Email
Wiadomości - Aktualności
Wpisał Bartek   
Piątek, 12. Luty 2016 20:14

Niecodziennie można spotkać się w Klubie i żegnać karnawał. Uczestnicy naszego klubu tym razem wspaniale bawili się na OSTATKACH i w tańcu, i przy stole. Na dowód przedniej zabawy niech posłużą załączone fotki Laughing

Więcej…
 
Przekaż swój 1% Drukuj Email
Wiadomości - Aktualności
Wpisał Bartek   
Poniedziałek, 25. Styczeń 2016 07:02

Drodzy Sympatycy, Członkowie Stowarzyszenia, Korzystający z naszej pomocy i Dobrodzieje!

Jak co roku, tak i w tym 2016 , prosimy o przekazanie swojego 1 % z podatku PIT na dzieła naszego Stowarzyszenia: Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II i Klub Abstynenta Alternatywa.

Dzięki Waszej pomocy w 2015 roku zebraliśmy z tzw. 1 % około 9 500 zł, co przyczyniło się znacznie do realizowania statutowych zadań, m.in. pomocy terapeutycznej uzależnionym od alkoholu i członkom ich rodzin,konsultacji specjalistów psychologów i terapeutów, a także prawników, terapii małżeństw i rodzin,realizowania programu profilaktycznego,kulturalno-oświatowego jako spędzania czasu wolnego na trzeźwo.

Dziękujemy i prosimy o dalsze wsparcie naszego i Waszego dzieła pomocy potrzebującym.

Za Dobrodziejów,Korzystających z pomocy i Członków Stowarzyszenia przy ul.Gdańskiej 2 w Bydgoszczy w kościele Braci Mniejszych Kapucynów w każdą I niedzielę miesiąca o 18.30 jest odprawiana Msza święta. Niech Dobry Bóg wynagrodzi Wasze zaangażowanie. Z modlitwą. O.Grzegorz Góralski, prezes

 

 
Karnawałowy Wieczorek Taneczny Drukuj Email
Wiadomości - Aktualności
Wpisał Bartek   
Poniedziałek, 25. Styczeń 2016 06:59

Klub ALTERNATYWA tętni życiem! Oto kilkanaście osób wybrało się do klubu, by karnałowo spędzić czas przy tańcu i wspólnym stole. Dobrane piosenki do tańca i rozmowy przy wspólnym stole przyczyniły się do stworzenia iście rodzinnej atmosfery. Bez alkoholu można się świetnie bawić. Zapraszamy do udziału w innych wydarzeniach klubu. Wystarczy kliknąć na stronie PROGRAM KLUBU NA 2016 rok!

 

 
Krew ratuje ludzkie życie! Drukuj Email
Wiadomości - Aktualności
Wpisał Bartek   
Poniedziałek, 25. Styczeń 2016 06:51

W ramach środowych spotkań gościliśmy 20 stycznia w naszym Klubie Pana Pawła Patera, specjalistę z Regionalnego Centrum Krwiodastwa w Bydgoszczy, który w ciekawej prezentacji multimedialnej przedstawił znaczenie krwi dla ludzkiego życia. Zachęcił również do oddawania krwi,aby ratować ludzkie życie.

 

 
Męski wieczór z psychologiem Drukuj Email
Wiadomości - Aktualności
Wpisał Bartek   
Piątek, 15. Styczeń 2016 20:09

 W środę, 13 stycznia, nasz klub się wypełnił Panami. Na ten wieczór w programie Klubu był wykład multimedialny, przygotowany przez psychologa, P. Marcina Zakrzewskiego. Po twórczej dyskusji grono Panów pozostało dłużej, by porozmawiać o swoich osobistych problemach. 

Zachęcamy do zapoznania się z programem Klubu na 2016 rok.

 

 

 
Hej, Kolęda! Drukuj Email
Wiadomości - Aktualności
Wpisał Bartek   
Piątek, 15. Styczeń 2016 20:04

Zakończenie okresu Bożego Narodzenia uczestnicy naszego klubu uczcili wspólnym śpiewaniem kolęd. Jednocześnie u progu nowego roku zainaugurowaliśmy działalność naszego Klubu ALTERNATYWA.

 

 
Nowy Rok w Alternatywie Drukuj Email
Wiadomości - Aktualności
Wpisał Bartek   
Piątek, 01. Styczeń 2016 18:22

W pierwszy dzień Nowego Roku 2016 przy herbacie, kawie i smakołykach cieszyliśmy się sobą budując więzi i planując nowy rok. Jak dobrze w chwilach samotności spotkać się z człowiekiem i porozmawiać o sprawach poważnych, ale i banalnych.

 

 
Powitaliśmy 2016 rok Drukuj Email
Wiadomości - Aktualności
Wpisał Bartek   
Piątek, 01. Styczeń 2016 18:15

 

Nasz Klub Abstynenta ALTERNATYWA zgromadził w dzień sylwestrowy licznych uczestników wspaniałej zabawy w ostatni dzień roku. Zobaczcie jak się bawiliśmy.
Zobacz program klubu na 2016 rok. Dołączysz do nas?

 

Więcej…
 
<< Początek < Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Dalej > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL